.

.

New
3PCS 31x18MM Стакло Tear Drop Ѓердан,Стакло Свет Ѓердан,Стакло Свет Шише Pendant,Стакло Свет Pendant,Направи сакаат ѓердан

3PCS 31x18MM Стакло Tear Drop Ѓердан,Стакло Свет Ѓердан,Стакло Свет Шише Pendant,Стакло Свет Pendant,Направи сакаат ѓердан

DEN 222.00
DEN 233.76

Стока
Достапно.


3 PCS 31x18 MM Стакло Tear Drop Ѓердан,Стакло Свет Ѓердан,Стакло Свет Шише Pendant,Стакло Свет Pendant,Направи сакаат ѓердан
Бела
Жолта
Зелена
Сина
Виолетова
Пинк
Црвена
- Материјал : Стакло Свет Шишенцето,Ѓердан Синџир,Мини Цвет
Големина на : 31x18 MM Стаклено Шише Со 68 CM Синџир
- Забелешки :
Горенаведените предмети се продаваат со стаклено шише шишенцето,ѓердан синџир и мини цвет
внатре.
3x Ѓердан

Детали

Метална боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сина, Розева, Виолетова, Жолта, Се Меша Бои
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
GGJ-GJN-005
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Pendant Големина:
31x18MM
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Функција:
Моден
Свеж

Избор на клиенти