.

.

New
Трговија на големо 5/10Meters 4.5 ММ Мода DIY Накит Изнаоѓање За Pendant Сребро Нерѓосувачки Челик Високо Полиран Ѓердани За Мажи Момче

Трговија на големо 5/10Meters 4.5 ММ Мода DIY Накит Изнаоѓање За Pendant Сребро Нерѓосувачки Челик Високо Полиран Ѓердани За

DEN 993.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

5 G Нов стил за мажи накит од не ' рѓосувачки челик 56cm*4.99 /парче
35.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.99 /парче
Топла Продажба! Моден мажи&момчето накит од не ' рѓосувачки челик 56cm*6m сребрен накит biker синџир Ѓердан Бесплатен превозот САД$ 7.6 м злато сребро biker синџир Ѓердан У изберете Бесплатен превозот САД$ 9.99 /парче
Мода за мажи faves титаниум добра злато позлата Ѓердан синџир, од не ' рѓосувачки челик накит ,11mm бесплатен превозот САД$ 11. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.6 m U изберете Бесплатен превозот САД$ 8.

Детали

Метална боја:
5 Метри, Од 10 Метри
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој Pendant
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
5/10 meters
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
LT007
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти