.

.

New
Црна Ѓердан За Мажи Синџир Нови Кул Црна Кутија Синџири Жените 3ММ 55CM 22 MGC Тренди Ѓердан Со 316 Печат Мажите Накит GN204

Црна Ѓердан За Мажи Синџир Нови Кул Црна Кутија Синџири Жените 3ММ 55CM 22 MGC Тренди Ѓердан Со 316 Печат Мажите Накит GN204

DEN 342.00
DEN 684.00

Стока
Достапно.


*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Стандардниот пакет е како што следи слики. Ви благодариме!
.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
Црна Ѓердан За Мажи Синџир Нови Кул Црна Кутија Синџири Жените 3ММ 55 CM 22" MGC Тренди Ѓердан Со 316 Печат Мажите Накит GN204 црна ѓердан мажите накит ѓердан Стил : мода накит ѓердан Материјал : еколошки бакар, алуминиум легура Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики :
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Ви благодариме!
1.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
55cm / 22 inches
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
GN204
Бренд Име:
Starlord
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Легура
Функција:
Додатоци
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти