.

.

New
златна боја 4.3 mm 316L не ' рѓосувачки челик ѓердан втиснување срце облик на цврсти синџир на модни синџири 20pcs ZX371DG

златна боја 4.3 mm 316L не ' рѓосувачки челик ѓердан втиснување срце облик на цврсти синџир на модни синџири 20pcs ZX371DG

DEN 2064.00

Стока
Достапно.


Па ве молиме да не ја напушти Медиум или Негативни повратни информации до нас пред да се реши проблем за вас, тоа не е најдобар начин да се реши проблемот.
На пример (во САД) начин на транспорт
Транспорт циклус HKpost/Кина пост
20-60 дена (бесплатен превозот) ЕМС
10-30 дена (САД бесплатен превозот) ПРОЗОРЦИ/ФЕДЕКС
3-5 дена DHL
3-5 дена Одмор цел превозот инструкции
Транспорт циклус задоцнување од вообичаениот :
Велигден : задоцнување од 3-5 дена
Меѓународниот ден на трудот : задоцнување од 3-5 дена
Денот на благодарноста : задоцнување од 3-5 дена
Божиќ : доцнење 5-10 дена
Национален ден на Кина : задоцнување од 3-5 дена
Кинески Пролетниот Фестивал : доцнење 10-20 дена
Меѓународниот ден на трудот : Може да 1th;
Денот на благодарноста : четвртиот четврток од ноември :
Божиќ : 25 декември;
Национален Ден на Кина : октомври 1th;
Кинески Пролетниот Фестивал : лунарниот календар јануари 1th. Ако не сте задоволни со производот, но на производот без било кој квалитет на проблемот,
и производот со опис е во согласност :
(1) Потоа, ако сакате да го промените стилот, вие ќе бидете одговорни за круг-патување
товар,Ако цената е различен,мора да се надополни разликата во цената;
(2) Потоа, ако треба да се вратите на добар за нас, треба да се претпостави враќање
на товар, и ние само на враќање на вредноста на производите (не вклучувајќи товар).
Плаќање
Ве потсетам :
Почитувани купувачот, ако треба нека ја промените вашата нарачка цена за вашиот Кориснички нарачки, ве молиме да ни кажете via message или на нашата e-mail, ние ќе го смените вашата нарачка цена ПОБРЗО, ви благодариме.

Детали

Метална боја:
16Inch 410mm 20pcs, 18Inch 460mm 20pcs, 20Inch 510mm 20pcs, 22Inch 560mm 20pcs, 24Inch 610mm 20pcs, 26Inch 660mm 20pcs, 28Inch 710mm 20pcs, 30Inch 760mm 20pcs, 32Inch 810mm 20pcs, 34Inch 860mm 20pcs, 10 метри без делови
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
не
Број На Модел На:
ZX371DG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
KUNAFIR
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Материјал:
Нерѓосувачки челик
боја:
златната боја
Големина:
width 4.3mm,thickness 1.2mm
Пакување:
OPP Пластични кеси
Должина:
can choice products options
Свеж

Избор на клиенти