.

.

New
промет на големо со парична казна 925-sterling-сребрен ѓердан мода накит синџир срцето ѓердани & приврзоци жени мажи јака SN252

промет на големо со парична казна 925-sterling-сребрен ѓердан мода накит синџир срцето ѓердани & приврзоци жени мажи јака SN252

DEN 149.00
DEN 156.96

Стока
Достапно.

Големина : 18 inchs Тежина : 50.5 g

Детали

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCN252
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925
HZEIIVAN:
VAMUHCSE
IZTBQNTL:
LRMVEYPZ
Свеж

Избор на клиенти