.

.

New
промет на големо со парична казна 925-sterling-сребрен ѓердан мода накит синџир 7mm злато позлатен ѓердани & приврзоци жени мажи јака SN238

промет на големо со парична казна 925-sterling-сребрен ѓердан мода накит синџир 7mm злато позлатен ѓердани & приврзоци жени мажи

DEN 230.00
DEN 242.40

Стока
Достапно.

Големина : 20 Inchs*7mm Тежина : 45.5 g

Детали

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCN238
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925
DILWEJNN:
HZEIIVAN
FRVWVQNC:
IZTBQNTL
Свеж

Избор на клиенти