.

.

New
Бесплатен превозот >>> >>> 16 15row 14mm бела пурпурна сива бисери кафе кожа ѓердан e2306 6.07 6.8

Бесплатен превозот >>> >>> 16 15row 14mm бела пурпурна сива бисери кафе кожа ѓердан e2306 6.07 6.8

DEN 963.00
DEN 1375.68

Стока
Достапно.


Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. да повеќето земји во Европа. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).
не кутија
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ААА
Должина:
Inch
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
cm
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Jade
Метали Тип:
Злато Позлатен
a:
добро,
Свеж

Избор на клиенти