.

.

New
H&F Star Wars Ѓердан Накит Гроздобер мелница Сокол Darth Pendant Готски Синџир Ѓердан Додаток Слика Мажи Жени Подарок

H&F Star Wars Ѓердан Накит Гроздобер мелница Сокол Darth Pendant Готски Синџир Ѓердан Додаток Слика Мажи Жени Подарок

DEN 148.80

Стока
Достапно.


Големина : 6.2 X4.5 cm
Тежина : 45 g
Материјал : Алуминиум метал

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
mengtuyi
Метали Тип:
Цинк Легура,Нерѓосувачки Челик,Бакар
Број На Модел На:
HF11420
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
6.2X4.5 cm
Пол:
Унисекс
Должина:
60 CM
Големина:
6.2X4.5 cm
Тежина:
45g
боја:
sliver
Свеж

Избор на клиенти