.

.

New
Природен домашен мраз камен ма nao / камен ѓердан pendant камен pendant Буда pendant Буда pendant ѓердан Маитреја

Природен домашен мраз камен ма nao / камен ѓердан pendant камен pendant Буда pendant Буда pendant ѓердан Маитреја

DEN 1076.00
DEN 1434.72

Стока
Достапно.

Ние сакаме да бидеме среќни со нашите производи и услуги. Благодарение Секој купувачот за трпението и разбирањето, поздрав!
комуникација Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа. Бидејќи Понекогаш фактори кои се надвор од нашата контрола, на пример неповолните временски услови, на пример, бури, снегот може да влијае на времето на испорака. Ова е многу важно. Ќе треба да конкурираат на првите, но не и плата, тогаш контактирајте со нас за да испратите фактура со изразат Испорака метод за вас. значи, вие не треба да се прашање на спор. Понекогаш може да го одложи уште една недела.
Shippment :
Ние ќе испрати нарачката во рок од 1-2 дена по потврдување на уплатата. Значи, само со пријателска комуникација,е да се реши проблемот на добар начин. Ние се сигурни дека 100% пари наплата или слободна размена или објект повторно да ја прати.
Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.
За Решавање на проблемот :
ако не го добиете вашиот објект во долго време(Околу 40-45 дена подоцна).
1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 15-20 работни дена. Дури и повремено да потрае до 35-45 дена(Подалеку Земја). Ние се многу подготвени да прифатат сè. Ве молиме прво мора да ги споделите со нас. и јас ќе дадам се од себе да ви помогнат да се реши проблемот со комуникација. сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повратни информации (овој вид на однесување не е добредојдовте)
Кога ќе примите вашата предмети, ве молиме не заборавајте да го напушти ние позитивни 5 star рејтинг повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Нови Ѓердан
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
cm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Свеж

Избор на клиенти