.

.

New
Мојата Форма Антички Sliver Позлатен брза помош Автомобил Шарм Ѓердан Pendant Ѓердан Мода Накит за Деца и медицинска Сестра Подарок

Мојата Форма Антички Sliver Позлатен брза помош Автомобил Шарм Ѓердан Pendant Ѓердан Мода Накит за Деца и медицинска Сестра Подарок

DEN 178.00
DEN 195.84

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
20*18MM
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
AH111280
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Бренд Име:
мојата форма
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
красат
Обликотшема:
брза помош
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
about 45cm
Pendant Големина:
22*18mm
е-прилагодена:
Yes
Намалувањето:
Yes
Свеж

Избор на клиенти