.

.

New
Нови сива школка симулирани-бисер шарм жените синџири ѓердан 8,10,12,14 mm круг монистра церемонијата партија подарок накит 18inch B1477

Нови сива школка симулирани-бисер шарм жените синџири ѓердан 8,10,12,14 mm круг монистра церемонијата партија подарок накит 18inch

DEN 240.00
DEN 399.36

Стока
Достапно.

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Број На Модел На:
B1477
Материјал:
Школка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Големина:
8мм,10мм,12mm,14mm
боја:
сива
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти