.

.

New
Висок квалитет парична казна диви бамбус синџир позлатен исполнет златен ѓердан & pendant Божиќ подароци Бесплатен Превозот

Висок квалитет парична казна диви бамбус синџир позлатен исполнет златен ѓердан & pendant Божиќ подароци Бесплатен Превозот

DEN 122.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
GRGEUS
Број На Модел На:
1002
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Метали Тип:
Злато Позлатен
Ѓердан Тип:
бамбус
Свеж

Избор на клиенти