.

.

New
Bonsny Макси Верверица Птица Дрво Ѓердан Приврзоци Изјава Ѓердан Глеѓ Јака Синџир 2017 Нова Мода Накит За Жените Bijoux

Bonsny Макси Верверица Птица Дрво Ѓердан Приврзоци Изјава Ѓердан Глеѓ Јака Синџир 2017 Нова Мода Накит За Жените Bijoux

DEN 300.00
DEN 589.44

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AN564
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
37mm x 40mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Multicolor,црвена,сина,зелена,црна,кафеава
Синџир должина:
45см
Нето тежина:
34.8 g
Повод:
Партија/Датира/Anniversiay/Подарок
Еколошки Стандарди:
никел слободни
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти