.

.

New
Црна FriClassic Основниот Синџир 925 Sterling Silver Hummer Затворач Прилагодливи Ѓердан Синџир на Модни Накит kolye collares

Црна FriClassic Основниот Синџир 925 Sterling Silver Hummer Затворач Прилагодливи Ѓердан Синџир на Модни Накит kolye collares

DEN 235.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ECA009-45
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
XX
Бренд Име:
BISAER БС
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Заклучување
боја:
Сребро.
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
Должина:
45CM, Adjustable
Затворач Тип:
hummer затворач
Свеж

Избор на клиенти