.

.

New
Бесплатен превозот превозот одлична ААА+9-10мм tahitian бела сива мулти боја бисер ѓердани 17inch

Бесплатен превозот превозот одлична ААА+9-10мм tahitian бела сива мулти боја бисер ѓердани 17inch

DEN 1169.00
DEN 1669.44

Стока
Достапно.

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата. Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не't пропуштајте оваа точка.
-Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух пошта,на повеќе од 300 американски долари, со DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
- Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Процес :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. ве молиме да видите на мојот друг објект!
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.
-Враќање/Поврат Политика-
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако'повторно НЕ се задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.com 's центарот за пораки.
Добредојдовте во мојата продавница!!!
нема кутија за накит
добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи :
Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Број На Модел На:
OK
Должина:
INCH
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
CM
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Школка
Метали Тип:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Свеж

Избор на клиенти