.

.

New
Убава светлина, небото сино круг школка симулирани-бисер ѓердани 8,10,12,14 mm монистра жени, модата, домот, накит 18inch B1486

Убава светлина, небото сино круг школка симулирани-бисер ѓердани 8,10,12,14 mm монистра жени, модата, домот, накит 18inch B1486

DEN 240.00
DEN 399.36

Стока
Достапно.

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Убава светлина, небото сино круг школка симулирани-бисер ѓердани 8,10,12,14 mm монистра бесплатен превозот жени, модата, домот, накит 18inch B1486
.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Материјал:
Школка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B1486
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Големина:
8мм,10мм,12mm,14mm
боја:
Сина
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти