.

.

New
RONGQING 10pcs/многу Религиозни симболи Мажите Ѓердани Накит Подароци Крсте Исус Крстот Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Христоси Pendant

RONGQING 10pcs/многу Религиозни симболи Мажите Ѓердани Накит Подароци Крсте Исус Крстот Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Христоси

DEN 793.00
DEN 922.56

Стока
Достапно.


Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Монистра
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XM-BXG - SQ076-14
Обликотшема:
Крстот
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пакет:
10pcs/многу
Синџир должина:
60см
Свеж

Избор на клиенти