.

.

New
Мотоцикл Urn За Пепел Спомен Cremation Urn Pendant Ѓердан Човек Спомен Накит Погребот Пепел Носителот Locket Машки Накит

Мотоцикл Urn За Пепел Спомен Cremation Urn Pendant Ѓердан Човек Спомен Накит Погребот Пепел Носителот Locket Машки Накит

DEN 997.00
DEN 1173.60

Стока
Достапно.

Спомен Накит
*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн ,слободни гравирање .
*Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања,ние може да се промени според вашето барање.
*Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик.
*100% Сосема нов и висок полиран завршува.
*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Детали

Метална боја:
pendant само, ѓердан кутија инка, pendant со синџир
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
IJD8225
Pendant Големина:
Solitaire
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
влакно
Стил:
Хип/Рок
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Метал
Функција:
Среброто, Златото се Зголеми злато Итн
боја:
Среброто, Златото се Зголеми злато Итн
синџир:
змија синџир или сакате
Pendant тежина:
15-25g
Синџир должина:
20 инчи
Pendant Должина :
20-40mm
Свеж

Избор на клиенти