.

.

New
жените подарок збор Новиот 9-10ММ ОРИЗ ЦРНА ОБРАЗОВАН БИСЕР TAHITIAN ЃЕРДАН 17 Фабрика трговија на Големо цена за жените накит

жените подарок збор Новиот 9-10ММ ОРИЗ ЦРНА ОБРАЗОВАН БИСЕР TAHITIAN ЃЕРДАН 17 Фабрика трговија на Големо цена за жените накит

DEN 474.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач.
-Понудувачи се врати објект на нивната цена и ние ќе брод друг објект назад во нашите трошоци. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.
Ве молиме ни e-mail наскоро .
П : сакам да го променам друг затворач, дали е тоа во РЕД?
A : Да, ние може да понуди некои други достапни clasps за вашиот објект.
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
-Целосна наплата или размена важи 30 дена по извршената уплата е потврдена. Само кажете ни ги вашите prefered затворач и плати некои дополнителни такси, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски?
A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени.
Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит во Опис на Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет. Цена може да се разликува од должината промени. ние се уште имаат 14k 18k злато затворач риба
бисер големина : 4-20 mm
ѓердан должина : 16-300 инч.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Совршено Круг
Должина:
ability adjust
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Beautful подарок
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
ААА Накит за Подарок
К GP Сребро кука ѓердани не кутија:
ѓердан ДОЛГО способност за прилагодување
Свеж

Избор на клиенти