.

.

New
Пролет и лето chiffon кошула јака ретро детелина дел кошула везени лажни модели Памук црно и бело лажни јака

Пролет и лето chiffon кошула јака ретро детелина дел кошула везени лажни модели Памук црно и бело лажни јака

DEN 255.00
DEN 271.68

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Метали Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
Waledise
Свеж

Избор на клиенти