.

.

New
7-8ММ БЕЛА Образован СЛАТКОВОДНИ ОРИЗ БИСЕР ЃЕРДАНИ 17 Фабрика трговија на Големо цена Жените Подарок збор за Накит

7-8ММ БЕЛА Образован СЛАТКОВОДНИ ОРИЗ БИСЕР ЃЕРДАНИ 17 Фабрика трговија на Големо цена Жените Подарок збор за Накит

DEN 399.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.


Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит во Опис на Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет.
Ве молиме ни e-mail наскоро . но, ние може да се комбинираат превозот вашите елементи
По Услуга и Политика на Враќање :
-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика. Прописите не се признае на нашите прави тоа. Цена може да се разликува од должината промени.
П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски?
A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени. Само кажете ни ги вашите prefered затворач и плати некои дополнителни такси, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање. ние се уште имаат 14k 18k злато затворач риба
бисер големина : 4-20 mm
ѓердан должина : 16-300 инч.
П : може да ви испрати комбинираат фактура во друга земја?
A : жал ми е. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот.
-Ако објектот е дефектен, ни e-mail за наплата на аукција затворање цена. Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
ААА Накит за Подарок
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
Beautful подарок
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
ability adjust
Свеж

Избор на клиенти