.

.

New
SBY0278 Мода Бохемски синџир Chokers буци голема изјава Буци ѓердан шармантна

SBY0278 Мода Бохемски синџир Chokers буци голема изјава Буци ѓердан шармантна

DEN 171.00
DEN 228.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Убавина Продавница за Накит
Сакате да имате среќен шопинг патување во нашата продавница
САД $ 0.95 /парче US $ 2.95 /парче US $ 3.55 /парче US $ 2.98 /парче US $ 3.55 /парче US $ 2.75 /парче US $ 3.95 /парче US $ 2.95 /парче

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
NANBO
Број На Модел На:
SBY0278
Pendant Големина:
4.5 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
is_customized:
Yes
Должина:
45 CM
Свеж

Избор на клиенти