.

.

New
7-40 Тешки Огромен Жолто Злато 31mm Широк 316L не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Кубанската Тротоарот Линк Ѓердан Синџир Висок Квалитет Mens Накит

7-40 Тешки Огромен Жолто Злато 31mm Широк 316L не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Кубанската Тротоарот Линк Ѓердан Синџир Висок Квалитет

DEN 1166.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

99 /парче
62*51mm,12mm ширина,53g Tope Квалитет на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Извртени Кабел Вежба Ткаенината Алка Нараквица, Модни Накит US$ 19. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.99 /парче
Бесплатен Превозот на Големо 3 PCS Нов Дизајнер Домот на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ткаенината Алка Хривнија Сребрена / Gold / Розово Злато US$ 11.66" долго,3мм широк,трговија на Големо Бесплатен Превозот САД$ 8.99 /set
55cm*5mm 22cm*5mm 316 L не ' Рѓосувачки Челик 5mm Мажите Велосипед Линк Ѓердан + Хривнија Сет.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Топла Продажба Момчето Шарм Хривнија 316 L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Мажите Синџир Алка Ниска Цена US$ 8.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.99 /парче
2014 Нова Мода 8.99 /парче
2 парчиња Модни Накит 316 L не ' Рѓосувачки Челик Женска Прекрасна Сребро Шупливи Цвет Обетки Studs Дама Подарок Бесплатен Превозот САД$ 7.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.99 /set
61cm*23cm Супер Тешки Мажите Сребро Нерѓосувачки Челик О Синџир Нараквици&Ѓердан Накит Поставите US$ 23.99 /парче
2012 нова 316 L не ' рѓосувачки челик за мажите и жените,убавина алки,трговија на големо мода накит 12g БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 6.99 /парче
Моден НАКИТ ПОСТАВЕТЕ ГОЛЕМО нерѓосувачки челик earring приврзоци ѓердан Studs Обетки НАКИТ СЕТОВИ бесплатен превозот САД$ 12.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.

Детали

Метална боја:
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Никој
Должина:
7-40
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Ширина:
31mm
боја:
Злато
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Моден
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина(Копно)
Должина:
7-40
Свеж

Избор на клиенти