.

.

New
7-40 Изберете Високо Полиран 316L не ' Рѓосувачки Челик 15MM Сребро Кубанската Тротоарот Линк Синџир Mens Момчиња Ѓердани или Нараквица Хоп Накит

7-40 Изберете Високо Полиран 316L не ' Рѓосувачки Челик 15MM Сребро Кубанската Тротоарот Линк Синџир Mens Момчиња Ѓердани или

DEN 345.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

4 mm или
1mm=0.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање . Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ние брод на САД од страна на e Packet , тоа обично трае 7-15 дена да пристигнат. Ние брод на светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , тоа обично трае 10-25 дена да пристигнат. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Слободни
Yes
10-25days
e Packet
Слободни
Yes
7-15days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.

Детали

Метална боја:
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
7-40
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
2008X30
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
Големина:
7-40 For Choose (7-11 bracelet;18-40 necklace)
Свеж

Избор на клиенти