.

.

New
Природен камен висок степен на жените синџир ѓердан 8,10,12 mm светло виолетова виолетова jades калцедон круг монистра накит 18inch B1514

Природен камен висок степен на жените синџир ѓердан 8,10,12 mm светло виолетова виолетова jades калцедон круг монистра накит

DEN 254.00
DEN 423.36

Стока
Достапно.

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Бесплатен превозот висок степен на жените синџир ѓердан 8,10,12 mm светло виолетова виолетова jade џаспер круг монистра шарм накит 18inch B1514
.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B1514
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Големина:
8мм,10мм,12mm
боја:
Виолетова
Должина:
18inches
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
jade џаспер
Свеж

Избор на клиенти