.

.

New
14-38 втиснување срце облик нерѓосувачки челик ѓердан заварување синџир со snap кука мода дама накит делови 20pcs ZX627

14-38 втиснување срце облик нерѓосувачки челик ѓердан заварување синџир со snap кука мода дама накит делови 20pcs ZX627

DEN 1104.00

Стока
Достапно.

ние, исто така може да го користите за ПАТАРИНА за Австралија гости)
За превозот време и тарифите
HKpost и Кина пост треба околу 20-60 денови за испорака, но генерално не тарифи;
UPS-от и Fedex само треба за 4-7 дена, извесно време се тарифи;
DHL само треба за 4-7 дена,извесно време се тарифи;
СЕ потребни околу 6-10 дена;
e-Пакет треба за 7-25 дена;
Русија Експрес –SPSR треба околу 10-20 дена
Тарифи и други дополнителни такси
(1) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во Кина, ние ќе ги плаќаат за вашиот налог;
(2) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во транзитните земји, ние ќе се обидеме ги плаќаат за вашата цел повторно;
(3) Ако тарифи и други дополнителни такси се случил во Земјата на дестинација, треба купувачот да плати тарифи и други дополнителни трошоци;
.039 Инч, 1 Инч = 25.
За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купони
Продавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)
За превозот
1.
Нашата посветеност
Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистина
Sizs : срцето големина 6. Бесплатен превозот употреба UPS или Fedex или DHL кога цел повеќе од $150 USD
(за Северна Америка, Европа, Австралија, Азија . Бесплатен превозот употреба ПРОЗОРЦИ & Fedex, кога цел повеќе од $100 USD
(само за сад и југо-источно Азиските земји)
2.

Детали

Метална боја:
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
не
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
KUNAFIR
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ZX627
Материјал:
Метал
боја:
сребро бела
Големина:
heart size
Пакување:
OPP Пластични кеси
is_customized:
Yes
Должина:
can choice products options
Свеж

Избор на клиенти