.

.

New
Висок степен на multicolor faux турмалин фацетирани круг монистра синџир ѓердан 8,10,12 mm прилично мода накит 18inch B1492

Висок степен на multicolor faux турмалин фацетирани круг монистра синџир ѓердан 8,10,12 mm прилично мода накит 18inch B1492

DEN 350.00
DEN 583.20

Стока
Достапно.

5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Висок степен на multicolor симулирани-турмалин кварц фацетирани круг монистра синџир ѓердан 8,10,12 mm прилично мода подарок накит 18inch B1492
.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1492
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Големина:
8мм,10мм,12mm
боја:
multicolor
Должина:
18inches
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти