.

.

New
Нов висок степен на златно жолта лушпа симулирани-бисер ѓердани 8,10,12,14 mm круг монистра жените подарок партија шарм накит 18inch B1487

Нов висок степен на златно жолта лушпа симулирани-бисер ѓердани 8,10,12,14 mm круг монистра жените подарок партија шарм накит

DEN 364.00
DEN 607.20

Стока
Достапно.

5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Нов висок степен на златно жолта лушпа симулирани-бисер ѓердани 8,10,12,14 mm круг монистра мода жените подарок партија шарм накит 18inch B1487
. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
B1487
Големина:
8мм,10мм,12mm,14mm
боја:
Златно Жолта
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти