.

.

New
Титаниум Нерѓосувачки Мулти Срцето Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Шарм Златен Ѓердан Жените Накит Трајни Боја RX045

Титаниум Нерѓосувачки Мулти Срцето Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Шарм Златен Ѓердан Жените Накит Трајни Боја RX045

DEN 292.00
DEN 320.64

Стока
Достапно.

Титаниум Нерѓосувачки Мулти Срцето Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Шарм Златен Ѓердан Жените Накит Трајни Боја RX045 синџир димензии : 40cm

Детали

Метална боја:
злато, Злато се Зголеми Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
RX045
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
Mathidaleo
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
10мм
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Материјал:
Метал
Компатибилност:
ѓердан
Функција:
ѓердан
Свеж

Избор на клиенти