.

.

New
Двоен Слој Злато-Боја Бисер Ѓердани За Жените Женски Ѓердан Денот на Вљубените Подароци Ѓердан Џемпер Синџир на Модни Накит

Двоен Слој Злато-Боја Бисер Ѓердани За Жените Женски Ѓердан Денот на Вљубените Подароци Ѓердан Џемпер Синџир на Модни Накит

DEN 242.00
DEN 474.72

Стока
Достапно.

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
8-12mm
Број На Модел На:
JHS165
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Должина:
45-65CM
Свеж

Избор на клиенти