.

.

New
17 20 мм бел ориз јужна морска школка бисер ѓердани

17 20 мм бел ориз јужна морска школка бисер ѓердани

DEN 1617.60

Стока
Достапно.

Ние се земе викенд надвор. Мојата работа соба најновите најпопуларните дизајн, производство Препорачуваме ! Добредојдовте ќе конкурираат!! Дијаметар бисер : 17mmx20mm бела Боја (види слика) Должина 17" ( вклучувајќи затворач ), исто така може да го прилагодите како вашиот побарувачката Затворач "ОО" тока
Плаќање
1. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно враќање на unworn објект во рок од 30 дена од точка(а) бродот датум и ние со задоволство ќе размена, замена или рефундирање на тоа инклузивно на испорака обвиненија. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса.
(**Сите наплата треба да бидат испратени назад од страна на нашата сметка)
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме да се чувствуваат слободни договорот нас , ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Јас почнувајќи толку ниска цена, верувам најдобри предмет може да се продаде вистинската цена. Ако понудата, ве молиме да плати за тоа во рок од 7 дена. Сепак, ако се уште наддавање на нашиот други аукции и сакате да побарате од нас да се комбинираат за испорака за вас, само да се занемари плаќање известување испратено од страна и ајде да не знаете кога ви се случува да се провери, а потоа ние ќе ви испрати комбиниран фактура за вас, ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
види детали
Стил:
Повик/Спортски
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
17''
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
види детали
Свеж

Избор на клиенти