.

.

New
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ЃЕРДАНИ,многу модни ѓердан,90 СМ, должина

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ЃЕРДАНИ,многу модни ѓердан,90 СМ, должина

DEN 489.00
DEN 763.20

Стока
Достапно.


За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !
ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
MINIMIUM ЦЕЛ : 10 ДОЛАРИ ВО НАШИОТ МАГАЗИН (бесплатен превозот)
или ако помалку клиентите плаќаат екстра такса за ракување на товар на трошоците околу
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден ѓердан
направени од природата свежа вода бисер
достапни во разликата бои
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Нередовните
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
170720-7079
Pendant Големина:
90 СМ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Функција:
no
Метали Тип:
no
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
90 cm
Број На Модел На:
170720-7079
Свеж

Избор на клиенти