.

.

New
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ЃЕРДАНИ

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 734.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !
ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден ѓердан
направени од природата свежа вода бисер
90 см, должина
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бисер Форма:
Нередовните
Број На Модел На:
YMPN-022
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Pendant Големина:
35.5 инчен
Метали Тип:
no
Функција:
здравје
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
90 cm
Свеж

Избор на клиенти