.

.

New
ADOLPH Накит За Жените Нови Тибетански Gem Камен Шупливи Врежан Цвет Pendant Изјава Ѓердан ZS01

ADOLPH Накит За Жените Нови Тибетански Gem Камен Шупливи Врежан Цвет Pendant Изјава Ѓердан ZS01

DEN 94.00
DEN 117.60

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ADOLPH
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ZS-001
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
како фото
боја:
како Слика
Големина:
as photo
Свеж

Избор на клиенти