.

.

New
ADOLPH Накит За Жените Нови Пристигнување Тибетански Камен Љубов Срцето Врежан Pendant Изјава Ѓердан ZS-02

ADOLPH Накит За Жените Нови Пристигнување Тибетански Камен Љубов Срцето Врежан Pendant Изјава Ѓердан ZS-02

DEN 103.00
DEN 128.64

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
ZS-002
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
ADOLPH
Свеж

Избор на клиенти