.

.

New
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГО 120 cm ЃЕРДАН

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГО 120 cm ЃЕРДАН

DEN 671.52

Стока
Достапно.


ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден долго бисер ѓердани
направени од природата свежа вода бисер
достапни во разликата бои-микс боја
бисер quanlity : ААА
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Никој
Pendant Големина:
47 инчи
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
YMPN-151011-4014
Функција:
Моден
Метали Тип:
no
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Ѓердан Тип:
Монистра
Должина:
120 cm
Свеж

Избор на клиенти