.

.

New
CBN120 50 9mm круг црна слатководни бисер ѓердани

CBN120 50 9mm круг црна слатководни бисер ѓердани

DEN 1389.00
DEN 2395.20

Стока
Достапно.


Ако изберете EMS, треба да се плати одреден надомест.
Добредојдовте во мојата продавница :
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!
За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Јас ќе се реши за вас во 48 часа.) Превозот и ракувањето со надомест вклучува пакување, складирање и дистрибуција на трошоците, не поштенски само.
Ние ќе ја испорача стварта На купувачот исплата во рок од 3 работни денови . тоа нормално се зема 8-12 дена. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат. (викенд и holidy не се вклучени.
товарни е поскапо. Ве молиме да ни ме наскоро. (Целосна наплата или размена е валидна во рок од 15 дена по плаќањето беше потврдено)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе остави positve повратни информации за вас, откако ќе се примени на објект. Треба да се плати (25 US : ).

Детали

Главниот Камен Боја:
Црна
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Совршено Круг
Должина:
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
mm
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
mm
Метали Тип:
no
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти