.

.

New
Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен Сјај Бисери Ѓердан,Новиот Дизајн на Приврзоци Ѓердан,Бесплатен Превозот SMTN058

Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен Сјај Бисери Ѓердан,Новиот Дизајн на Приврзоци Ѓердан,Бесплатен Превозот SMTN058

DEN 110.00
DEN 141.12

Стока
Достапно.

Големина : 18 инчи Тежина : 22g

Детали

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCN058
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
UHHSUVCU:
DPJXXPOT
QADNRUFZ:
WQGTVZLV
Свеж

Избор на клиенти