.

.

New
2rows слатководни бисер сива и бела близина круг 9-10мм ѓердан 17-19inch природата на големо монистра FPPJ

2rows слатководни бисер сива и бела близина круг 9-10мм ѓердан 17-19inch природата на големо монистра FPPJ

DEN 1020.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


метал : слатководни бисер
облик : во близина круг
боја : сива и бела
големина : 9-10мм
должина 17-19"
јас може да се направи друга боја бисер ѓердани ,ако ви се допаѓа ви благодариме

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
18inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Свеж

Избор на клиенти