.

.

New
Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен Копче за ДА Inset Срцето Ѓердан,Новиот Дизајн на Приврзоци Ѓердан,Бесплатен Превозот SMTN022

Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен Копче за ДА Inset Срцето Ѓердан,Новиот Дизајн на Приврзоци Ѓердан,Бесплатен Превозот

DEN 144.00
DEN 183.84

Стока
Достапно.


Големина : 18 инчи Тежина : 38g

Детали

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCN022
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
ZYAVXRDR:
WOWECUNY
UWHRWEWB:
FQNNCNXM
Свеж

Избор на клиенти