.

.

New
Бесплатен Превозот 925 накит позлатен сребрен Накит Pendant парична Казна Мода Симпатична Детелина Срцето Ѓердан Приврзоци Врвен Квалитет CP307

Бесплатен Превозот 925 накит позлатен сребрен Накит Pendant парична Казна Мода Симпатична Детелина Срцето Ѓердан Приврзоци Врвен

DEN 89.00
DEN 113.76

Стока
Достапно.


Големина : 3.0 X2.2 CM Тежина : 6.00

Детали

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP307
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
NPCTSYKB:
SMGFTLBQ
NRTMFCGK:
SKLTKBUZ
Свеж

Избор на клиенти