.

.

New
сребро позлатен Накит Pendant парична Казна Мода Симпатична 925 сребрен накит позлатен Симпатична О Ѓердан Приврзоци Врвен Квалитет CP049

сребро позлатен Накит Pendant парична Казна Мода Симпатична 925 сребрен накит позлатен Симпатична О Ѓердан Приврзоци Врвен Квалитет

DEN 82.00
DEN 104.64

Стока
Достапно.


Големина : 2.8*2.8 CM Тежина : 11.00

Детали

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP049
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
VHMDOROO:
NRMCXIZA
BTSFXZAY:
QYTPUXBT
Свеж

Избор на клиенти