.

.

New
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ЃЕРДАНИ и бебето розова кристал монистра

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ЃЕРДАНИ и бебето розова кристал монистра

DEN 302.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден ѓердан
направени од природата свежа вода бисер
бисер големина : 7-8 ММ
бисер на располагање за разлика бои
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Pendant Големина:
18.5 nch
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
YMPN-014
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
no
Должина:
90 cm
Свеж

Избор на клиенти