.

.

New
Топла сребро Фигаро синџир ѓердан накит за мажи широк 6mm * 20inches убав роденденски подарок кул улица ѕвезда стил врвен квалитет

Топла сребро Фигаро синџир ѓердан накит за мажи широк 6mm * 20inches убав роденденски подарок кул улица ѕвезда стил врвен квалитет

DEN 116.00
DEN 136.80

Стока
Достапно.


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен (печат 925) Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Должина:
20inches
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
N032
Бренд Име:
ANGELTEARS
Свеж

Избор на клиенти