.

.

New
29g Нова Мода Жените Зглоб Ткаенината Накит 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребро Черепот Шарм Плетенка Црна Кожа Хривнија 7.87(20cm)*6mm

29g Нова Мода Жените Зглоб Ткаенината Накит 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребро Черепот Шарм Плетенка Црна Кожа Хривнија 7.87(20cm)*6mm

DEN 475.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.99 /парче
Убав 316 L не ' Рѓосувачки Челик Каубој Хривнија Мода Накит на Мажите Алки 4g 1pcs БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ US$ 4.99 /парче
Промет на големо со Бесплатен Превозот Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Quadrate Синџир Мажите Ракави Нараквици 28 G US$ 4. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
30-35days.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
Трговија на големо&Мало Згодни Мажи Алки 316 L не ' Рѓосувачки Челик Каубој Хривнија Мода Накит 26g 1pcs БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ US$ 9.99 /парче
Трговија на големо&Мало Топла Продажба Алки 316 L не ' Рѓосувачки Челик Каубој Хривнија Мода Накит 76g 1pcs БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 12.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
20cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Место на Потекло:
Гуангжу,guangdong ,Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
20cm
боја:
сребро црна
Ширина:
6mm
Свеж

Избор на клиенти