.

.

New
НОВИ 100pcs/многу Измешани Стилови 18mm snap копчето був Стакло види snap копчето Одговара види Хривнија Накит

НОВИ 100pcs/многу Измешани Стилови 18mm snap копчето був Стакло види snap копчето Одговара види Хривнија Накит

DEN 756.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.

купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Jiao Disi
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
no
Тежина:
50g
боја:
МИКС ОД БОИ
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Големина на:
18mm
клиентите логото:
Snap копчето шарм
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
бесплатен дар на кинески сметка:
износот $10
Должина:
23cm
Свеж

Избор на клиенти