.

.

New
Рачно изработени Ткаени Хривнија Дрвени Стојат DIY Групи За Деца Занаетчиски Падобран Опстанок Нараквици Алки За Девојчиња Момчиња

Рачно изработени Ткаени Хривнија Дрвени Стојат DIY Групи За Деца Занаетчиски Падобран Опстанок Нараквици Алки За Девојчиња Момчиња

DEN 469.92

Стока
Достапно.


Точка Бр.
РГ-BT9705
Материјали
Дрвени Стојат
Позлата Боја
Јаже Бои може да се прилагоди
Нето Тежина
0.285 kg / парче
Големина
23 cm x 10 cm x 5 cm
Фабриката Веб-Сајт
Може да го прилагодите Paracord Бои ,
Ги споделите со нас она што боја ви треба.
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
Fishsheep
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
РГ-BT0010
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Функција:
Дрвени Стојат DIY Поставува
Компатибилност:
Paracord Стојат Поставува
Свеж

Избор на клиенти