.

.

New
Трговија на големо Црната Лава Камен Монистра со Слоевита, Тигар Око Камен Водат Жени & Mens Енергија Јога Подарок Нараквици

Трговија на големо Црната Лава Камен Монистра со Слоевита, Тигар Око Камен Водат Жени & Mens Енергија Јога Подарок Нараквици

DEN 623.52

Стока
Достапно.


Материјал : 7 Боја Лава камен Монистра
Мушка големина : 8mm
100% сосема нов
Навистина висок квалитет, навистина трговија на големо цена

Детали

Бренд Име:
SHIDU
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
002
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти