.

.

New
HANCHANG Накит Чудни Работи Шарм Хривнија Фикција Трилер Панк Стил Прилично Малку Лажговци Шарм Нараквици Жените Девојка Подарок

HANCHANG Накит Чудни Работи Шарм Хривнија Фикција Трилер Панк Стил Прилично Малку Лажговци Шарм Нараквици Жените Девојка Подарок

DEN 86.00
DEN 125.28

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница! ^ ^
Оваа продавница можат да бидат разни додатоци
ќе ги најдете на прекрасен свет!
Хривнија Големина : 26cm (1cm=0.394 во)
Тежина : 30g
HANCHANG Накит Чудни Работи Шарм Хривнија Фикција Трилер Панк Стил Прилично Малку Лажговци Шарм Нараквици Жените Девојка Подарок
Внимание :
Накит Maintaine :
1.Не се носат кога за перење.
2.Не се носат при потење.
3.Не се носат Кога се Спие.
4.Не се носат кога спортинг.
5.Не се носат кога капење.
6.Избегнувајте Хемикалии.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
HANCHANG
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Е2-5-155
Компатибилност:
Никој
Функција:
додаток
Свеж

Избор на клиенти