.

.

New
парична казна лето стил сребро позлатен хривнија 925-sterling-сребрен накит bijouterie срцето синџир нараквици за жени мажи SB274

парична казна лето стил сребро позлатен хривнија 925-sterling-сребрен накит bijouterie срцето синџир нараквици за жени мажи SB274

DEN 101.00
DEN 106.08

Стока
Достапно.

Големина : 20cm Тежина : 30g

Детали

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
7.5-8inches
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Метал Печат:
925
Повод:
Ангажирање Подарок Партија Свадба
RXMVUGOU:
OLNDYQKB
TDVKRAKO:
YSVDEOOL
Свеж

Избор на клиенти